Hypnobirthing à la Marise
Wat is Hypnobirthing à la Marise?
Ik ben Marise, oprichter van Natural Waves, een integratieve vrouwenpraktijk in Utrecht. Ik geef al jaren hypnobirthing en doe dat inmiddels op een heel eigen, integrale manier. Zonder vaste, strakke cursusstructuur. Met volledige flexibiliteit, oprechte aandacht en een diepe afstemming op jouw lichaam, jouw geschiedenis en jouw partner.
Hypnobirthing à la Marise is een persoonlijk begeleidingstraject voor je zwangerschap en geboorte, bewust opgebouwd over 3 maanden. Het is er voor vrouwen en koppels die zich niet alleen goed willen voorbereiden op de bevalling, maar deze bijzondere periode heel bewust en in verbinding willen beleven.
Wat maakt dit anders dan een standaard hypnobirthing cursus?
• Samen als team: Dit is een persoonlijk pad voor stellen. We werken tijdens een sessie van 5 uur bij jullie thuis met je ademhaling, je onderbewuste en je geboortepartner. Zo weten jullie straks vol vertrouwen wat jullie kunnen doen als het erop aankomt.
• Doorlopende 1:1 zorg voor jou als vrouw: Dit traject bevat 5 losse 1:1 sessies, verspreid over de 3 maanden en afgestemd op wat jouw zwangerschap op dat moment vraagt. Geen vaste frequentie, maar een ritme dat met je meebeweegt. Hierin zetten we therapeutische voetreflexologie en integraal baarmoederwerk in. Dit versterkt je basis preventief en ondersteunt gericht bij specifieke zwangerschapsklachten.
• Tijd om te integreren: Waar een reguliere groepscursus in een paar weken een vast programma doorloopt, nemen wij hier juist alle tijd. Dit integratieve pad ontvouwt zich over 3 maanden. Zo krijgen oefeningen en inzichten alle ruimte om echt in je systeem te landen.
• Volledig tweetalig (Nederlands & Engels): Het traject is beschikbaar in het Nederlands en het Engels. Dat maakt het bijzonder geschikt voor gemengde koppels. Jullie doen het samen, ieder in de taal die het meest vertrouwd voelt.
Bewuste keuzes in de geboortezorg
In een geboortezorgsysteem dat soms op de automatische piloot lijkt te draaien, zijn keuzes niet altijd direct zichtbaar. Zeker voor expats kan het Nederlandse systeem best overweldigend zijn.
Weten wat er mogelijk is, hoe je dit bespreekt met je verloskundige of gynaecoloog en wat jouw diepere voorkeuren zijn, is een essentieel onderdeel van de voorbereiding. Informed choices beginnen in alle rust, lang voordat de weeën starten. Niet om de bevalling voorspelbaar te maken, want de natuur laat zich niet regisseren, wel om te ontdekken hoe je soepel kunt meebewegen met alles wat zich aandient.
Zacht waar het kan, diepgaand waar het mag.
Voel je dat dit pad resoneert met wat jullie zoeken?
Meld je aan voor een vrijblijvend kennismakingsgesprek. Dan kijken we samen of dit traject aansluit bij jullie wensen en situatie.
Contact
Heeft u op- of aanmerkingen op deze website?
Mist u bepaalde informatie? Stuur dan een e-mail naar
Wil je ons schriftelijk bereiken dan kan dit via ons postadres:
Prins Bernhardlaan 54 3555 AE te Utrecht.